ІНФОРМАЦІЯ

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Для оформлення замовлення необхідно завантажити фото на будь-який, зручний для вас, файлообмінний сервіс і прислати посилання на нашу електронну адресу, вказавши в листі: найменування продукту, розмір, кількість, характеристики, побажання щодо підготовки макету, контактні дані.

ПІДГОТОВКА МАКЕТУ ФОТОКНИГИ

Вам не потрібно володіти спеціальними навичками для створення макета фотокниги або використовувати малофункціональні онлайн-редактори. Довіртеся нашим дизайнерам, які відповідно до ваших побажань професійно виконають весь комплекс робіт по створенню макета. Ми приймаємо готові до друку фотографії відповідного розміру та роздільності і не здійснюємо коррекцію кольорів, світла, ретуш та іншу обробку фото. Стандартний макет - це верстка згідно з вашими побажаннями щодо хронології розміщення фотографій і композиції, з можливістю додавання тексту і вибору шрифтів. Можливе внесення до 3 правок: додавання, видалення фотографій, сторінок, тексту. Індивідуальний - макет з можливістю повноцінного редагування композиції та всіх елементів макету.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ ФОТОКНИГ

Допустимі формати файлів: jpeg (300 dpi, sRGB IEC61966-2.1), pdf, tiff.
Розмір сторінки повинен відповідати обраному формату і ориєнтації.

Макет фотокниги прінтбук верстається посторінково. Назва файлу сторінки відповідає її розташуванню в книзі: 001, 002… - і т.д. Фотокнига прінтбук починається з окремої титульної сторінки зправа і закінчується окремою парною сторінкою. При підготовці макету необхідно враховувати зону відрізу, де не розташовуються важливі елементи зображення: до 3 мм по периметру і палітурну зону: від 1 до 1,5 см. При розміщенні композиції на сторінці необхідно також враховувати природній вигин паперу відкритої книги в області палітури.

В зв'язку з особливостями цифрового друку в передачі кольорів, відтінків, контрасту, різкості та відмінності надрукованого зображення від того, яке відображається на моніторі, рекомендуємо не використовувати суцільні кольорові фони. Photobook.ua залишає за собою право відмовити в оформленні замовлення, якщо макет, який готується замовником самостійно, не відповідає технічним вимогам або технічним можливостям нашого виробництва.

Назва файлу для фотовставки, металевої вставки або тиснення на обкладинці - cover. Формат jpeg (300 dpi, sRGB IEC61966-2.1)

Розмір квадратної фотовставки:

  • для книг 30*40 см, 33*25 см, 30*30 см - 9*9 см
  • для книг 20*30 см, 22*28, 25*25 см - 8*8 см

Розмір прямокутної фотовставки:

  • для книг 30*40 см, 33*25 см, 30*30 см - 9*13 см
  • для книг 20*30 см, 22*28 см, 25*25 см - 7*10 см

Розмір квадратної металевої вставки:

  • для книг 30*40 см, 33*25 см, 30*30 см - 6*6 см
  • для книг 20*30 см, 22*28, 25*25 см - 6х6 см

Розмір прямокутної металевої вставки:

  • для книг 30*40 см - 5*9 см
  • для книг 33*25 см, 30*30 см - 4*8 см
  • для книг 20*30 см, 22*28, 25*25 см - 4*8 см

Варіанти розташування металевої вставки: в центрі обкладинки, в верхній частині обкладинки.

Розмір вставки для тиснення на обкладинці - індивідуальний.

ДРУК

Сторінки фотокниг: цифровий друк на оригінальному матовому папері преміум якості, з підвищеним рівнем білизни, щільністю 160 г/м2.

Фотокалендарі, фотографії, фото для оформлення в паспарту: цифровий друк на оригінальному матовому папері преміум якості, з підвищеним рівнем білизни, щільністю 300 г/м2.

В зв'язку з відмінностями у відображенні кольорів на папері і екрані, а також особливостями різних моніторів, рекомендуємо замовити безкоштовний набір тестового друку.

МАТЕРІАЛИ

В нашій палітрі тканин для оформлення обкладинок представлені матеріали, які традиційно використовуються в книжкових палітурах, і при замовленні фотокниги ви можете вибрати колір, що найбільше відповідає дизайну та стилю вашої книги. Тканини, які використовуються для оформлення обкладинок фотокниг, мають складне плетіння, що формує рельєфний візерунок, з легкою або більш вираженою фактурою.

В серії шкіряних матеріалів представлені однотонні кольори міцної, стійкої до розтягування, матової екошкіри з легкою фактурою, спеціально створеної для застосування в палітурі. Завдяки унікальним властивостям і бавовняній основі екошкіри, обкладинки фотокниг з часом не втрачають колір і форму.

Вибір кольору матеріалу обкладинки здійснюється виключно відповідно до палитри, наданої виробником матеріалів і представленої на веб-сайті Photobook.ua. У зв'язку з особливостями налаштувань різних моніторів, оригінальні кольори матеріалів можуть відрізнятися від тих, що відображаються на моніторі.

Дерев'яні блоки для розміщення фотографій, фотокалендарів і фото в паспарту, виготовляються вручну з дуба та ясеню і включають натуральну текстуру, природний візерунок і колірні переходи.

Стандартна упаковка нашої продукції: крафт бокс або крафт конверт, стікер.

СТРОКИ ВИГОТОВЛЕННЯ

Фотокниги - 14-20 робочих днів
Фотокалендарі, Фото в паспарту - 3-5 робочих днів
Друк фотографій - 1-3 робочих дня

Терміни виготовлення вказано без урахування доставки.

Терміни виготовлення можуть змінюватись в залежності від наявності матеріалів на час оформлення замовлення.

ОПЛАТА

Способи оплати: оплата на банківську карту готового продукту, перед доставкою.

ДОСТАВКА

Доставка по Україні та міжнародна доставка здійснюються кур'єрською службою "Нова пошта", відповідно до тарифів та термінів компанії.