ІНФОРМАЦІЯ

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Макети і фотографії для оформлення замовлення необхідно завантажити на сервіс з обміну файлами Photobook.ua або на будь-який інший, зручний для вас, файлообмінний сервіс і прислати посилання на нашу електронну адресу.

Для замовлення фотокниги Прінтбук вкажіть в листі:

 • розмір і формат фотокниги
 • матеріал і колір матеріалу обкладинки
 • декор обкладинки
 • оформлення тітульної сторінки - стандартне або з калькою
 • кількість екземплярів
 • контактні дані

При замовленні фотокалендаря назва файлу фотографії повинна відповідати номеру місяця календаря.
Надішліть посилання на фото на нашу електронну адресу, вказавши в листі:

 • формат календаря - вертикальний або горизонтальний
 • мову календарної сітки - українська, англійська або російська
 • кількість екземплярів
 • текст для друку на кальці, якщо він необхідний
 • контактні дані

Для замовлення друку фотографій:

 • розмір друку
 • кількість фотографій
 • текст для друку на кальці, якщо він необхідний
 • контактні дані

Для замовлення фото в паспарту:

 • розмір паспарту
 • кількість паспарту з фото
 • текст для друку на кальці, якщо він необхідний
 • контактні дані

ПІДГОТОВКА МАКЕТУ ФОТОКНИГИ

Для замовлення послуги підготовки макету ми приймаємо фотографії відповідного розміру та роздільності і не здійснюємо корекцію кольорів, світла, ретуш та іншу обробку фото, окрім відповідної підготовки до друку. Photobook.ua залишає за собою право відмовити в застосуванні фотографій, характеристики яких не підходять для цифрового поліграфічного друку; фотографій низької роздільності; фотографій, які порушують авторські права або інші норми законодавства України.

Фотографії з мобільних пристроїв можуть бути застосовані для друку, якщо їх характеристики відповідають загальним умовам щодо розміру та роздільності. Особливости мобільних фотографій, такі як низька різкість, "шум", результати застосування ефектів та фільтрів не корегуються, зберігаються в надрукованому зображенні і можуть бути некоректно відображені.

Макет фотокниги створюється згідно з вашими побажаннями щодо хронології розміщення фотографій і композиції, з можливістю додавання тексту і вибору шрифтів. Можливе внесення до 3 правок у створеному макеті, внесення більшої кількості здійснюється з доплатою 20 грн. за кожну наступну правку і враховується в загальну вартість фотокниги. Макет надається для узгодження після кожного редагування і відправляється в друк після затвердження.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ ФОТОКНИГ

Допустимі формати файлів: jpeg (300 dpi, sRGB IEC61966-2.1), pdf, tiff.

Макет фотокниги прінтбук верстається посторінково. Розмір і орієнтація сторінки повинні відповідати обраному розміру і формату. Назва файлу сторінки відповідає її розташуванню в книзі: 001, 002… - і т.д. Фотокнига прінтбук починається з окремої титульної сторінки і закінчується окремою парною сторінкою. При підготовці макету необхідно враховувати зону відрізу - від 3 до 5 мм по периметру, і палітурну зону - до 1 см. При розміщенні композиції на сторінці необхідно також враховувати природній вигин паперу відкритої книги в області палітури.

Розміри сторінок (ширина*висота,мм):

30*40 в книжному форматі 300*400
40*30 в альбомному форматі 400*300
25*33 в книжному форматі 250*330
33*25 в альбомному форматі 330*250
30*30 в квадратному форматі 300*300
22*28 в книжному форматі 220*280
28*22 в альбомному форматі 280*220
20*30 в книжному форматі 200*300
30*20 в альбомному форматі 300*200
25*25 в квадратному форматі 250*250

Макет для друку на кальці готується у відповідності до обраного розміру і формату фотокниги. Лист кальки з друком або без може бути доданий тільки до титульної сторінки та/або до інших сторінок книги за вашим вибором.

Назва файлу для фотовставки, металевої вставки або тиснення на обкладинці - cover. Формат jpeg (300 dpi, sRGB IEC61966-2.1)

Розмір квадратної фотовставки:

 • для книг 30*40 см, 33*25 см, 30*30 см - 9*9 см
 • для книг 20*30 см, 22*28 см, 25*25 см - 8*8 см

Розмір прямокутної фотовставки:

 • для книг 30*40 см, 33*25 см, 30*30 см - 9*13 см
 • для книг 20*30 см, 22*28 см, 25*25 см - 7*10 см

Розмір квадратної металевої вставки:

 • для книг 30*40 см, 33*25 см, 30*30 см - 6*6 см
 • для книг 20*30 см, 22*28 см, 25*25 см - 5*5 см

Розмір прямокутної металевої вставки:

 • для книг 30*40 см - 5*9 см
 • для книг 33*25 см, 30*30 см - 4*8 см
 • для книг 20*30 см, 22*28 см, 25*25 см - 4*8 см

Варіанти розташування металевої вставки: в центрі обкладинки, в верхній частині обкладинки.

Розмір вставки для тиснення на обкладинці - індивідуальний.

В зв'язку з особливостями цифрового друку в передачі кольорів, відтінків, контрасту, різкості та відмінності надрукованого зображення від того, яке відображається на моніторі, рекомендуємо не використовувати суцільні кольорові фони. Photobook.ua залишає за собою право відмовити в оформленні замовлення, якщо макет, який готується замовником самостійно, не відповідає технічним вимогам або технічним можливостям нашого виробництва.

ДРУК

Сторінки фотокниг: повнокольоровий цифровий друк на оригінальному, матовому, некрейдованому папері преміум якості, з підвищеним рівнем білизни, щільністю 160 г/м2.

Фотокалендарі, фотографії, фото для оформлення в паспарту: повнокольоровий цифровий друк на оригінальному, матовому, некрейдованому папері преміум якості, з підвищеним рівнем білизни, щільністю 300 г/м2.

Друк на кальці для фотокниг і оформлення фотографій: цифровий друк в чорному кольорі на матовій кальці преміум якості, без покриття, щільністю 100 г/м2.

Кольори, контраст, яскравість, різкість, а також особливості вашої художньої фотообробки в готовій продукції можуть відрізнятися від тих, що відображаються на моніторі, в зв'язку з різницею колірних моделей, налаштуванням та особливостями різних моніторів.

Рекомендуємо замовити безкоштовний набір тестового друку для оцінки цих відменностей, особливостей цифрового поліграфічного друку та коректної підготовки фотографій. Набір тестового друку включає: 2 листи паперу для друку фотокниг; 2 листи паперу для друку фото, фотокалендарів і фото в паспарту; зразок друку на кальці.

МАТЕРІАЛИ

В нашій палітрі тканин для оформлення обкладинок представлені матеріали, які традиційно використовуються в книжкових палітурах, і при замовленні фотокниги ви можете вибрати колір, що найбільше відповідає дизайну та стилю вашої книги. Тканини, які використовуються для оформлення обкладинок фотокниг, мають складне плетіння, що формує рельєфний візерунок з легкою фактурою.

В серії шкіряних матеріалів представлені однотонні кольори міцної, стійкої до розтягування, матової екошкіри з легкою фактурою, спеціально створеної для застосування в палітурі. Завдяки унікальним властивостям і бавовняній основі екошкіри, обкладинки фотокниг з часом не втрачають колір і форму.

В галереї велюрових матеріалів представлений текстиль з розкішною та ніжною оксамитовою фактурою, що змінює відтінок, переливаючись під різними кутами світла. Естетика велюрових матеріалів поєндується з високими характеристиками якості при використанні у створенні палітури - велюр ідеально повторює форму книжного блоку, з роками не втрачає яскравість і насиченість кольору.

Вибір кольору матеріалу обкладинки здійснюється виключно відповідно до палитри, наданої виробником матеріалів і представленої на веб-сайті Photobook.ua.

Дерев'яні блоки для розміщення фотографій, фотокалендарів і фото в паспарту, виготовляються вручну з дуба та ясеню і включають натуральну текстуру, природний візерунок і колірні переходи.

Стандартна упаковка нашої продукції: крафт бокс або крафт конверт, захисна плiвка, стікер.

У зв'язку з особливостями налаштувань різних моніторів, оригінальні кольори та фактура матеріалів можуть відрізнятися від тих, що відображаються на моніторі.

СТРОКИ ВИГОТОВЛЕННЯ

Фотокниги - 14-20 робочих днів
Фотокалендарі, Фото в паспарту - 3-5 робочих днів
Друк фотографій - до 3 робочих днів

Терміни виготовлення вказано без урахування часу доставки. Терміни виготовлення можуть змінюватись в залежності від завантаження виробництва, наявності відповідних матеріалів на час оформлення замовлення, в зв'язку з необхідністю проведення технічних робіт та ін. - з відповідним повідомленням перед оформленням замовлення.

ОПЛАТА

Способи оплати: оплата на банківську карту.

ДОСТАВКА

Доставка по Україні та міжнародна доставка здійснюються кур'єрською службою "Нова пошта", відповідно до тарифів та термінів компанії, за рахунок замовника.

Поштове відправлення оцінюється на суму повної вартості продукції. При отриманні замовлення рекомендуємо детально перевірити комплектність і цілість вмісту відправлення, а також відповідність супроводжувальній документації.

ГАРАНТІЇ

Photobook.ua гарантує виконання послуг в повному обсязі, відповідно до узгоджених умов, термінів та вартості. Photobook.ua гарантує виготовлення фотопродукту відповідно до узгоджених характеристик, умов, термінів та вартості. Photobook.ua не розголошує, не використовує і не передає третім особам персональні дані замовників. Photobook.ua не використовує матеріали і готову продукцію замовників для розміщення в соціальних мережах, публікацій, реклами, презентацій. Photobook.ua не несе відповідальність за можливі відмінності надрукованих зображень, а також за можливі відмінності кольорів та фактури матеріалів, представлених на офіційному сайті, відповідно до вищезазначених у розділах цієї сторінки підстав. У разі виготовлення продукції неналежної якості, з встановленними технічними недоліками або такої, що не відповідає узгодженим характеристикам, ми безоплатно здійснюємо виготовлення замовленого продукту або здійснюємо повернення коштів за умови оформлення повернення продукції. Претензії щодо якості продукції приймаються протягом 14 днів з дня її отримання.